fbpx

Serwis klimatyzacji

Szybko i bezproblemowo

Sprawnie i bezproblemowo

Serwisowanie

Klimatyzacja potrafi znacząco podnieść komfort życia, chroni przed upałami, zimnem oraz poprawia atmosferę. Stała eksploatacja poprzez codzienną, długą pracę nie wymaga Twojej ingerencji, ale co zrobić, aby uniknąć awarii i zapewnić urządzeniu niezawodność?
serwis

Regularna kontrola

Regularne przeglądy instalacji pozwolą na uniknięcie niespodziewanych problemów z urządzeniem w przyszłości oraz zredukowaniem kosztów ewentualnej naprawy do minimum. Nasi zaufani technicy dogłębnie przebadają sprzęt i zaproponują optymalne rozwiązania w razie usterki. W serwisowaniu tego typu urządzeń najważniejsze jest wybranie osób, które mogą zapewnić wysokojakościowe wykonanie tej usługi. Eksperci doradzą w sposób klarowny i zrozumiały jak zwiększyć żywotność klimatyzatora.

Serwis klimatyzacji – Poznań i okolice

W skład usług wykonywanych w ramach serwisu klimatyzacji wchodzą:
  • napełnienie instalacji
  • przeglądy działających klimatyzatorów wykonywane przez fachowców
  • dokładna dezynfekcja i odgrzybianie układów chłodniczych
  • profesjonalna naprawa wadliwych komponentów
Prowadzimy kompleksowe usługi chłodnicze na terenie Poznania i okolic, Warszawy, Bełchatowa i innych województw. Jesteśmy na rynku od lat, a zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, co przedstawiają wszystkie opinie na temat naszej firmy Proclimax. Zaufaj profesjonalistom w swoich fachu.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580