fbpx

Chłodnictwo i wentylacja

Daj sobie odpocząć
O nic nie musisz sie martwić

Instalacja, naprawa i montaż chłodni w Poznaniu i okolicach

Instalujemy, a także serwisujemy chłodnie i mroźnie w Poznaniu i okolicach. Nasi specjaliści projektują chłodnie i wentylacje, montaż i dostawę u klienta. Nasze usługi wykonujemy z dbałością. Produkujemy agregaty chłodnicze dla domów, firm, zakładów mięsnych, gastronomii i medycyny.

Wentylacja i urządzenia chłodnicze dla przemysłu

Przemysłowe urządzenia chłodnicze to chiller’y (absorpcjyjne, kondensacyjne, woda lodowa). Oferujemy również przemysłowe zintegrowane agregaty chłodnicze wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zarówno chillery jak i chłodnie znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych oraz mniejszych pomieszczeniach, takich jak pomieszczenia socjalne.

Urządzenia chłodnicze dla gastronomii

Mroźnie są używane w restauracjach i sklepach. Ze względu na swoją pojemność służą do przechowywania dużych ilości świeżych produktów, dzięki czemu każda restauracja jest w stanie zapewnić najświeższe produkty. Szybko schładzając produkt, chroni żywność przed rozwojem bakterii. Urządzenia te znajdują zastosowanie głównie w profesjonalnych kuchniach. Zajmujemy się naprawą i serwisem agregatów wody lodowej, chillerów, drycoolerów, agregatów VRF, central wentylacyjnych. Oferujemy także montaż i serwis chłodni na terenie Poznania i okolic.

Co dalej?

Po wizycie jednego z naszych fachowców Proclimax dostaniesz dedykowaną dla Twoich potrzeb ofertę zawierającą propozycję danych marek, konkretnych modeli i wycenę urządzenia wraz z usługami. To wszystko bez ukrytych kosztów.

Chcesz aby chłodnia służyła Ci przez długie lata?

Nie ma sprawy! Poinstruujemy jak powinno się używać chłodni, aby starczyła na długo. Nasza niezawodna usługa przeglądu technicznego i profesjonalny serwis zajmie się Twoim urządzeniem, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. Nasz inteligentny system przypomni Ci o zbliżającym się terminie przeglądu, abyś nie stracił gwarancji producenta.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580