fbpx
Klimatyzacja do obiektów komercyjnych

Komfort podczas pracy

O nic nie musisz sie martwić

Klimatyzacja do obiektów komercyjnych

Hurtownie, sklepy, restauracje, banki i wiele innych to miejsce, gdzie powinno się zapewnić maksymalny możliwy komfort przebywania – dla Ciebie, Twoich klientów i pracowników. Odstraszony klient poprzez duchotę i zbyt wysoką temperaturę zrezygnuje z zakupów i więcej nie wróci do tego samego miejsca. Dobrze dobrany system klimatyzacji pozwoli uniknąć tego typu problemów i na pewno wspomoże rozwój biznesu. Lepsza atmosfera otoczenia jest równa większej wydajności zespołu i zwiększenia liczby klientów odwiedzających dane miejsce. Ludzie, komputery, sprzęt AGD, urządzenia z dużym zapotrzebowaniem na prąd – to wszystko oddaje bardzo dużo ciepła.
rury
Wydajność pracy pracownika idzie w parze z jego samopoczuciem. Nie pozwól, aby efektywność Twojej firmy spadała przez złą jakość i temperaturę powietrza. Klimatyzacja odgrywa kluczową rolę w miejscach pracy. Ludzie przebywają tam od kilku do kilkunastu godzin dziennie, a wśród nich są osoby, które oddają swoje ciepło na zewnątrz, co sprzyja podniesieniu temperatury w otoczeniu. Nie oszczędzaj na klimatyzacji, polepsz atmosferę pracy i zwiększ wydajność swoich pracowników dzięki Proclimax.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru klimatyzacji do danych obiektów. Marek producentów i konkretnych modeli jest mnóstwo, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc. Dobierzemy odpowiednią jednostkę z parametrami dobranymi pod Twoje preferencje i budżet. W ofercie Proclimax można znaleźć tylko sprawdzone modele i marki, testowane przez nas i klientów, którzy nam zaufali.

W dużych obiektach klimatyzacja pracuje nawet do kilkunastu godzin dziennie, więc ważne jest wybranie niezawodnego urządzenia sprawdzonych producentów. Zawsze zwracamy uwagę naszym klientom, aby nie sugerowali się tylko i wyłącznie ceną urządzenia, tylko tym jak długo będzie służyć. W miejscach pracy klimatyzator jest narażony na większy kurz, ze względu na większą poruszającą się liczbę ludzi w pomieszczeniu. Pomożemy wybrać odpowiedni klimatyzator, a nasz serwis zajmie się nim w sposób profesjonalny, co pozwoli uniknąć kosztownych napraw w przyszłości i znacząco zwiększy żywotność urządzenia.

Podczas wizyty naszego specjalisty Proclimax doradzimy jakie urządzenie wybrać, biorąc pod uwagę Twoje i Twoich pracowników, aby każdy był zadowolony. Uwzględnimy takie aspekty jak: nasłonecznienie biura, przeszklenie pomieszczenia, metraż, ilość osób przebywających w danym pomieszczeniu, ilość komputerów i sprzętów elektrycznych oraz elektrotechnicznych, możliwość montażu klimatyzatorów wewnętrznych i zewnętrznych w danych miejscach lub możliwość przebicia się przez ściany.

Podobnie jak przy montażu klimatyzacji w mieszkaniu lub biurze, nie chcemy popsuć ładu i porządku pomieszczenia, dlatego z uwagi na aspekty estetyczne zadbamy by klimatyzacja była niewidoczna i nie rzucała się oczy. W większości przypadków udaje się zamontować klimatyzacje bez konieczności prac malarskich czy remontowych. Wszystko to zależy od rozkładu pomieszczenia, dlatego tak ważna jest nasza wizyta w danym obiekcie.

Co dalej?

Po wizycie jednego z naszych fachowców Proclimax dostaniesz dedykowaną dla Twoich potrzeb ofertę zawierającą propozycję danych marek, konkretnych modeli i wycenę urządzenia wraz z usługami. To wszystko bez ukrytych kosztów.

Chcesz aby klimatyzator służył Ci przez długie lata?

Nie ma sprawy! Poinstruujemy jak powinno się używać klimatyzacji aby starczyła na długo. Nasza niezawodna usługa przeglądu technicznego i profesjonalny serwis zajmie się Twoim urządzeniem, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. Nasz inteligentny system przypomni Ci o zbliżającym się terminie przeglądu, abyś nie stracił gwarancji producenta.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580