fbpx

Przegląd klimatyzacji

Szybko i bezproblemowo

O nic nie musisz sie martwić

Profesjonalna instalacja

Klimatyzacja jest obecna w naszym codziennym życiu w domach, mieszkaniach i miejscach pracy. Pozwala ona uzyskać optymalną temperaturę otoczenia, która jest ważna dla zdrowia i pozytywnego samopoczucia. Przegląd systemu klimatyzacji przez zespół techników Proclimax odbywa się w sposób profesjonalny i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Warto dbać o sprzęt, aby służył on niezawodnie przez długie lata dbając o Ciebie, Twoich bliskich, pracowników i klientów.
pilot

Jak często powinno dokonywać się przeglądu klimatyzacji?

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy do roku. Dzięki regularnym przeglądzie przeprowadzonym przez fachowca, możesz być pewny o dobrą kondycję klimatyzatora. Częstotliwość przeglądu jest zależna od rodzaju klimatyzatora, podatności na zabrudzenia, sposobu użytkowania i czasu, przez który urządzenie pracuje.

Diagnostyka kluczem do wyeliminowania awarii

Według ekspertów przeglądy techniczne klimatyzacji pozwalają na dostrzeżenie wielu wad, które szybko zdiagnozowane i naprawione mogą zaoszczędzić pieniądze wydane na naprawy.

Proclimax wyróżnia się na tle konkurencji indywidualnym podejściem do każdego klienta i gwarancją zadowolenia. Korzystając z naszych usług jesteś pewien, że wszystko będzie zrobione porządnie – tak jak powinno. Niezależnie od tego czy jest to montaż, przegląd, serwis lub doradztwo – wszystko będzie przeprowadzone w sposób profesjonalny i z dbałością o każdy szczegół.

Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580