fbpx

Pompy ciepła

Urządzenia grzewcze

Zacznij oszczędzać już dziś

Pompa ciepła do Twojego domu lub firmy

Pompa ciepła to urządzenie, które przenosi energię cieplną z jednego miejsca do drugiego, z chłodniejszej przestrzeni do cieplejszej przestrzeni lub z jednego medium do drugiego.
Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które jest ekologicznym źródłem ciepła. Urządzenie to pozwala obniżyć rachunki za energię NAWET O 75%. Pompy ciepła przenoszą energię cieplną z jednego miejsca i przekazują ją w inne za pomocą cyklu sprężania pary.
rury
Pompa ciepła odgrywa kluczową rolę w domach i miejscach pracy. Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru pompy ciepła do danych obiektów. Marek producentów i konkretnych modeli jest mnóstwo, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc. Dobierzemy odpowiednią jednostkę z parametrami dobranymi pod Twoje preferencje i budżet. W ofercie Proclimax można znaleźć tylko sprawdzone modele i marki, testowane przez nas i klientów, którzy nam zaufali.

W dużych obiektach pompa ciepła pracuje nawet do kilkunastu godzin dziennie, więc ważne jest wybranie niezawodnego urządzenia sprawdzonych producentów. Zawsze zwracamy uwagę naszym klientom, aby nie sugerowali się tylko i wyłącznie ceną urządzenia, tylko tym jak długo będzie służyć. Pomożemy wybrać odpowiednią pompę ciepła, a nasz serwis zajmie się nim w sposób profesjonalny, co pozwoli uniknąć kosztownych napraw w przyszłości i znacząco zwiększy żywotność urządzenia.

Co dalej?

Po wizycie jednego z naszych fachowców Proclimax dostaniesz dedykowaną dla Twoich potrzeb ofertę zawierającą propozycję danych marek, konkretnych modeli i wycenę urządzenia wraz z usługami. To wszystko bez ukrytych kosztów.

Chcesz aby pompa ciepła służyła Ci przez długie lata?

Nie ma sprawy! Poinstruujemy jak powinno się używać pompy ciepła, aby starczyła na długo. Nasza niezawodna usługa przeglądu technicznego i profesjonalny serwis zajmie się Twoim urządzeniem, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. Nasz inteligentny system przypomni Ci o zbliżającym się terminie przeglądu, abyś nie stracił gwarancji producenta.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580