fbpx

Montaż klimatyzacji

Czysty profesjonalizm

O nic nie musisz się martwić

Profesjonalna instalacja

Nie masz pojęcia jakie urządzenie wybrać oraz co cechuje dany model? Nie martw się, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i chętnie przedstawimy Ci sprawdzone rozwiązania. Podczas zakupu klimatyzatora warto kierować się specyfikacją, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania:
  • cicha praca – jedna z najważniejszych funkcji, która sprawa, że klimatyzator będzie wręcz niezauważalny. Pozwala to uniknąć rozproszenia podczas pracy i sprawia, że możesz się w pełni skupić na tym co chcesz.
  • kilka filtrów – uzyskaj lepszą jakość powietrza, które wpływa na zdrowie i samopoczucie dzięki różnym, oryginalnym filtrom.
  • czujnik ruchu – włączanie i wyłączanie klimatyzacji, tylko wtedy gdy się zjawisz lub wyjdziesz z pomieszczenia. Pozwala to zaoszczędzić dużo pieniędzy ze względu na zastosowanie nowoczesnej technologii.
  • automatyczny regulator nawiewu – nie musisz nic ustawiać i niczym się przejmować. Klimatyzator zapewni równoczesne rozprowadzanie nawiewu po całym pomieszczeniu, w zależności od zapotrzebowania.
montaz

Czym kierować się podczas doboru klimatyzatora?

Dla typowego Kowalskiego model i rodzaj klimatyzatora nie ma znaczenia. Większość z nas nie zna się na urządzeniach tego typu. Podczas zakupu takiego urządzenia warto kierować się jego właściwościami, które pozwolą nam na większy komfort, czyli:

  • cicha praca – to jedna z ważniejszych rzeczy, które pozwolą nam uniknąć nerwów i rozczarowań
  • kilka filtrów – różne filtry pozwolą uzyskać lepszą jakość powietrza, która wpłynie na nasze samopoczucie i zdrowie
  • czujnik ruchu – włączanie i wyłączanie klimatyzacji zależnie od obecności osób w pomieszczeniu pozwoli zaoszczędzić nam sporo pieniędzy
  • automatyczny regulator nawiewu – zapewni równomierne rozprowadzanie nawiewu po całym pomieszczeniu

Montaż klimatyzacji - Poznań i okolice

Firma Proclimax zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie chłodnictwa. Wszystko profesjonalnie i niezawodnie. Od lat prowadzimy montaż, serwis oraz naprawę klimatyzatorów, a nasze usługi pełnimy na terenie Poznania i okolic oraz innych województw. Nasz fachowy zespół zapewnia najwyższą możliwą jakość wykonania usługi i bezkonkurencyjne ceny. Wszystkim zajmujemy się od A do Z, a gwarancja satysfakcji klienta zawsze jest na pierwszym miejscu.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580