fbpx

Klimatyzacja w mieszkaniu

Daj sobie odpocząć
O nic nie musisz sie martwić

Klimatyzacja do mieszkania

Dobra klimatyzacja potrafi znacząco podnieść komfort życia domowników. Zapomnij o nieprzespanych, gorących nocach, upalnych dniach i „braku powietrza” w mieszkaniu lub domu. Klimatyzacja latem zapewni Ci wygodę korzystania z otoczenia, w którym przebywasz, a zimą dobierze optymalną temperaturę, aby każdy czuł się wyjątkowo dobrze. Zacznij żyć lepiej, na nowo z idealną aurą panującą w miejscu, gdzie przebywasz na co dzień.
salon
Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru klimatyzacji. Marek producentów i konkretnych modeli jest mnóstwo, a my jesteśmy tu po to, aby pomóc. Dobierzemy odpowiednią jednostkę z parametrami dobranymi pod Twoje preferencje i budżet. W ofercie Proclimax można znaleźć tylko sprawdzone modele i marki, testowane przez nas i klientów, którzy nam zaufali.

Podczas wizyty naszego specjalisty Proclimax doradzimy Ci, jakie urządzenie wybrać, biorąc pod uwagę Twoje wymagania, abyś był zadowolony. Uwzględnimy takie aspekty jak: nasłonecznienie mieszkania, przeszklenie pomieszczenia, metraż, możliwość montażu klimatyzatorów wewnętrznych i zewnętrznych w danych miejscach lub możliwość przebicia się przez ściany.

Nie chcemy Ci popsuć Twojego porządku, dlatego z uwagi na aspekty estetyczne, zadbamy by klimatyzacja była dla Ciebie niewidoczna i nie rzucała się oczy. W większości przypadków udaje się zamontować klimatyzacje bez konieczności prac malarskich czy remontowych. Wszystko to zależy od rozkładu mieszkania, dlatego tak ważna jest nasza wizyta w mieszkaniu.

Co dalej?

Po wizycie jednego z naszych fachowców Proclimax dostaniesz dedykowaną dla Twoich potrzeb ofertę zawierającą propozycję danych marek, konkretnych modeli i wycenę urządzenia wraz z usługami. To wszystko bez ukrytych kosztów.

Chcesz aby klimatyzator służył Ci przez długie lata?

Nie ma sprawy! Poinstruujemy jak powinno się używać klimatyzacji, aby starczyła na długo. Nasza niezawodna usługa przeglądu technicznego i profesjonalny serwis zajmie się Twoim urządzeniem, abyś Ty nie musiał się niczym przejmować. Nasz inteligentny system przypomni Ci o zbliżającym się terminie przeglądu, abyś nie stracił gwarancji producenta.
Kliknij aby zobaczyć więcej

Zadzwoń do nas! 574 490 580